Yenileniyor
  • Adana
  • Adıyaman
  • Afyon
  • Ağrı
  • Amasya
  • Ankara
  • Antalya
  • Artvin
  • Aydın
  • Balıkesir
  • Bilecik
  • Bingöl
  • Bitlis
  • Bolu
  • Burdur
  • Bursa
  • Çanakkale
  • Çankırı
  • Çorum
  • Denizli
  • Diyarbakır
  • Edirne
  • Elazığ
  • Erzincan
  • Erzurum
  • Eskişehir
  • Gaziantep
  • Giresun
  • Gümüşhane
  • Hakkari
  • Hatay
  • Isparta
  • Mersin
  • İstanbul
  • İzmir
  • Kars
  • Kastamonu
  • Kayseri
  • Kırklareli
  • Kırşehir
  • Kocaeli
  • Konya
  • Kütahya
  • Malatya
  • Manisa
  • K.Maraş
  • Mardin
  • Muğla
  • Muş
  • Nevşehir
  • Niğde
  • Ordu
  • Rize
  • Sakarya
  • Samsun
  • Siirt
  • Sinop
  • Sivas
  • Tekirdağ
  • Tokat
  • Trabzon
  • Tunceli
  • Şanlıurfa
  • Uşak
  • Van
  • Yozgat
  • Zonguldak
  • Aksaray
  • Bayburt
  • Karaman
  • Kırıkkale
  • Batman
  • Şırnak
  • Bartın
  • Ardahan
  • Iğdır
  • Yalova
  • Karabük
  • Kilis
  • Osmaniye
  • Düzce
%0.70
BIST 1,408
%0.18
Dolar 8.29
%0.29
Euro 10.00
%0.70
Altın 474.05

Süper Lig’de 39. hafta programı

24 defa okundu kategorisinde, 01 May 2021 - 05:36 tarihinde yayınlandı
Süper Lig’de 39. hafta programı
reklam

Türkiye Futbol Federasyonu’ndan (TFF) yapılan açıklamaya göre bu üç ligde haftanın programı şöyle:

Süper Lig
Yarın:

20.30 Beşiktaş-Atakaş Hatayspor (Vodafone Park)

2 Mayıs Pazar:

16.00 Yukatel Denizlispor – Çaykur Rizespor (Denizli Atatürk)

16.00 İttifak Holding Konyaspor-Fatih Karagümrük (MEDAŞ Konya Büyükşehir)

16.00 Fraport TAV Antalyaspor-Göztepe (Antalya)

20.30 Gençlerbirliği-Galatasaray (Eryaman)

3 Mayıs Pazartesi:

16.00 Medipol Başakşehir-MKE Ankaragücü (Başakşehir Fatih Terim)

16.00 Helenex Yeni Malatyaspor-Hes Kablo Kayserispor (Yeni Malatya)

16.00 Kasımpaşa-Aytemiz Alanyaspor (Recep Tayyip Erdoğan)

20.30 Fenerbahçe-Büyükşehir Belediyesi Erzurumspor (Ülker)

20.30 Gaziantep-Demir Grubu Sivasspor (Kalyon)

Not: Trabzonspor 39. haftayı geçecek.

TFF 1. Lig
1 Mayıs Cumartesi:

13.30 Eskişehirspor-Bursaspor (Yeni Eskişehir)

16.00 Yılport Samsunspor-Ankaraspor (Samsun Yeni 19 Mayıs)

16.00 Ankara Keçiörenengucu-Menemenspor (Aktepe)

16.00 GZT Giresunspor-Akhisarspor (Çotanak)

16.00 Altınordu-Tuzlaspor (Bornova Aziz Kocaoğlu)

16.00 Bereket Sigorta Ümraniyespor-Altay (Ümraniye Belediyesi Şehri)

16.00 Royal Hospital Bandırmaspor-Adanaspor (Bandırma 17 Eylül)

16.00 İstanbulspor-Beypiliç Boluspor (Esenyurt Necmi Kadıoğlu)

16.00 Adana Demirspor-Aydeniz Et Balıkesirspor (Yeni Adana)

Misli.com 2.Lig
Beyaz Grup

2 Mayıs Pazar:

15.00 Sarıyer-Manisa (Yusuf Ziya Öniş)

15.00 Gümüşhanespor-Çorum (Gümüşhane Yenişehir)

15.00 Zonguldak Kömürspor-Kocaelispor (Devrek İlçesi)

15.00 Hacettepe-Afjet Afyonspor (Etimesgut Belediyesi Atatürk)

15.00 Uşakspor-İnegölspor (Uşak 1 Eylül)

15.00 Şanlıurfaspor-Niğde Anadolu (Şanlıurfa GAP)

15.00 Hekimoğlu Trabzon-Ergene Velimeşespor (Ortahisar Yavuz Selim)

15.00 Anagold 24Erzincanspor-Ankara Demirspor (Mustakil Atletizm Atletizm)

15.00 Kahramanmaraşspor-Sancaktepe (12 Şubat)

Kırmızı Grup

2 Mayıs Pazar:

15.00 Pendikspor-Tethys Binası Elazığspor (Pendik)

15.00 Mamak-Bayburt Özel İdare (Çubuk Mahallesi)

15.00 Kırşehir Belediyespor-Serik Belediyespor (Kırşehir Ahi)

15.00 Bodrumspor-Kardemir Karabükspor (Bodrum İlçesi)

15.00 Karacabey Belediyespor-Turgutluspor (Karacabey M. Fehmi Gerceker)

15.00 Sakaryaspor-Etimesgut Belediyespor (Yeni Sakarya Atatürk)

15.00 Pazarspor-GMG Kastamonuspor (Pazar İlçesi)

15.00 Silahtaroğlu Vanspor-Karatay Termal 1922 Konyaspor (Van Atatürk)

15.00 Kırklarelispor-Eyüpspor (Kırklareli Atatürk)

15.00 Sivas Belediyespor-Tarsus İdman Öğrenci Yurdu (Sivas Muhsin Yazıcıoğlu Spor Kompleksi)

Misli.com Lig 3
1. grup

Yarın:

15.00 Kızılcabölükspor-Malatya Yeşilyurt Belediyespor (Kızılcabölük İlçesi)

15.00 Nevşehir Belediyespor-Çankaya (Nevşehir Gazi)

15.00 Artvin Hopaspor-Fatsa Belediyespor (Hopa İlçesi)

15.00 1877 Alemdağ-Edirne Belediyesi Paş Edirnespor (Alemdağ)

15.00 Bucaspor 1928-Antalya Kemerspor (Yeni Buca)

15.00 Manisaspor-Ofspor (Manisa 19 Mayıs)

15.00 Arnavutköy Belediyespor-Diyarbekir (Bolluca)

15.00 Belediye Derincespor-Payasspor (Şile)

2. grup

Yarın:

15.00 İskenderun-Belediye Kütahyaspor (İskenderun, 5 Temmuz)

15.00 Mardin Fosfatspor-Halide Edip Adıvarspr (Mardin 21 Kasım)

15.00 Kahta 02-Tokatspor (Kahta İlçesi)

15.00 Ceyhanspor-Ağrı 1970 (Ceyhan İlçesi)

15.00 Fethiyespor-Atlas Maden Çengelköyspor (Fethiye İlçesi)

15.00 Yomraspor-Nazilli Belediyespor (Yomra İlçesi)

15.00 Büyükçekmece Tepecikspor-Darıca Gençlerbirliği (Tepecik Şenol Güneş)

15.00 Karaman Belediyespor-Yozgatspor 1959 (Kemal Kaynaş)

3. grup

Yarın:

12.00 Erbaaspor-Karşıyaka (Erbaa İlçesi)

14.00 Osmaniyespor-Batman Petrolspor (7 Ocak)

15.00 Altındağspor-İçel İdmanyurdu (Çubuk Mahallesi)

15.00 Yalovaspor-Cizrespor (Yalova Atatürk)

15.00 Elazığ Karakoçan-Çatalcaspor (Elazığ Doğukent)

15.00 Gölcükspor-Arhavispor (Gölcük Şehri)

15.00 Esenler Erokspor-Çarşambaspor (Esenler Erokspor)

15.00 Isparta 32-Somasapor (Isparta Atatürk)

4. grup

Yarın:

15.00 1954 Kelkit Belediyespor-68 Aksaray Belediyespor (Kelkit İlçesi)

15.00 Sultanbeyli Belediyespor-Bergama Belediyespor (Sultanbeyli Gölet Futbolu)

15.0052 Orduspor-Modafen (19 Eylül)

15.00 Düzcespor-Kırıkkale Büyük Anadolu (Düzce 18 Temmuz)

15.00 Alanya Kestelspor-Muğlaspor (Alanya Milli Egemenlik)

15.00 Bursa Yıldırımspor-Kozanspor (Minare Çavuş Spor Tesisleri)

15.00 Karbel Karaköprü Belediyespor-Dila Gıda Adıyaman 1954 (Şanlıurfa GAP)

15.00 Bayrampaşaspor-Silivrispor (Bayrampaşa Çetin Emeç)

.

Haber Editörü : Tüm Yazıları
Avatar

Yorum Yaz