Yenileniyor
  • Adana
  • Adıyaman
  • Afyon
  • Ağrı
  • Amasya
  • Ankara
  • Antalya
  • Artvin
  • Aydın
  • Balıkesir
  • Bilecik
  • Bingöl
  • Bitlis
  • Bolu
  • Burdur
  • Bursa
  • Çanakkale
  • Çankırı
  • Çorum
  • Denizli
  • Diyarbakır
  • Edirne
  • Elazığ
  • Erzincan
  • Erzurum
  • Eskişehir
  • Gaziantep
  • Giresun
  • Gümüşhane
  • Hakkari
  • Hatay
  • Isparta
  • Mersin
  • İstanbul
  • İzmir
  • Kars
  • Kastamonu
  • Kayseri
  • Kırklareli
  • Kırşehir
  • Kocaeli
  • Konya
  • Kütahya
  • Malatya
  • Manisa
  • K.Maraş
  • Mardin
  • Muğla
  • Muş
  • Nevşehir
  • Niğde
  • Ordu
  • Rize
  • Sakarya
  • Samsun
  • Siirt
  • Sinop
  • Sivas
  • Tekirdağ
  • Tokat
  • Trabzon
  • Tunceli
  • Şanlıurfa
  • Uşak
  • Van
  • Yozgat
  • Zonguldak
  • Aksaray
  • Bayburt
  • Karaman
  • Kırıkkale
  • Batman
  • Şırnak
  • Bartın
  • Ardahan
  • Iğdır
  • Yalova
  • Karabük
  • Kilis
  • Osmaniye
  • Düzce
%0.30
BIST 1,543
%-0.19
Dolar 7.50
%-0.75
Euro 8.95
%-0.29
Altın 409.19

Son 32 turun heyecanı UEFA Avrupa Ligi’nde başlıyor

19 defa okundu kategorisinde, 17 Şub 2021 - 11:54 tarihinde yayınlandı
Son 32 turun heyecanı UEFA Avrupa Ligi’nde başlıyor
reklam

Avrupa futbolunun kulüp düzeyinde iki numaralı organizasyonu, son 32 rauntta 16 maçla devam edecek.

Turnuvanın son 16 turuna katılacak takımlar, 24 ve 25 Şubat’ta yapılacak rövanş maçlarının ardından belirlenecek.

Yarın yapılacak maçların programı şöyle:

20.55 Real Sociedad (İspanya) – Manchester United (İngiltere)

20.55 Wolfsberger (Avusturya) – Tottenham (İngiltere)

20.55 Olympiakos (Yunanistan) – PSV (Hollanda)

20.55 Slavia Prag (Çekya) – Leicester City (İngiltere)

20.55 Young Boys (İsviçre) – Bayer Leverkusen (Almanya)

20.55 Red Star (Sırbistan) – Milano (İtalya)

20.55 Dynamo Kiev (Ukrayna) – Club Brugge (Belçika)

20.55 Braga (Portekiz) – Roma (İtalya)

20.55 Krasnodar (Rusya) – Dinamo Zagreb (Hırvatistan)

23.00 Lille (Fransa) – Ajax (Hollanda)

23.00 Benfica (Portekiz) – Arsenal (İngiltere)

23.00 Molde (Norveç) – Hoffenheim (Almanya)

23.00 Maccabi Tel-Aviv (İsrail) – Shakhtar Donetsk (Ukrayna)

23.00 Antwerp (Belçika) – Rangers (İskoçya)

23.00 Granada (İspanya) – Napoli (İtalya)

23.00 Salzburg (Avusturya) – Villarreal (İspanya)

.

Haber Editörü : Tüm Yazıları
Avatar

Yorum Yaz