Haber Nöbeti

organik hitfilm izlemarmaris tekne turları

reklam
AkhisarsporMKE AnkaragücüAytemiz AlanyasporAntalyasporİstanbul BaşakşehirBeşiktaşBursasporErzurum BBÇaykur RizesporFenerbahçeGalatasarayGöztepeKasımpaşaKayserisporAtiker KonyasporTrabzonsporDemir Grup SivassporYeni Malatyaspor

Galatasaray: “Galatasaray Lisesi Gururumuzdur”

Galatasaray: “Galatasaray Lisesi Gururumuzdur”
13 views
01 Ağustos 2020 - 14:09

Sarı-kırmızı halkın resmi web sitesinde yapılan açıklama şu şekildedir:

“Kulübün kurucusu ve 1 numaralı üyesi Ali Sami Yen,” Türk olmayan takımları yenmek “amacıyla Türk med-i, Türk ulusunun sahip olduğu kulübün kuruluşu Galatasaray Lisesi’ne atılan Galatasaray Sporu’nu övünerek, 1481 yılına dayanan kökleri ile en önemli eğitim kurumlarından biridir.
Çanakkale, Trablusgarp’ta, Kafkasya Cephesi’ndeki Balkan savaşları sırasında Irak, Gazze, Sina, vatan şehitleri vermek için Galatasaray Lisesi uğruna vatanı ile kurulan Milli Ruh tarafından sarsılmaz değerlerle yoğrulur Cuhmuriyeti Türkiye’ye geldi bugün.
Bu vatan için cepheye koşan ve mezun olmadan şehit veren Galatasaray Lisesi, Cumhuriyetimizin üzerine inşa edildiği tüm değerleri benimseyen ve her zaman “akılsız nesiller yetiştirerek, vicdansız “.
Türkiye’de tedrisatlarını bilimle ilgilendiren birçok değerli insan, Galatasaray Lisesi’ne dilin uzatılmasının temel amacıdır. Bu cesareti gösterenlerin şunu bilmeleri gerekir; Tüm kurumları ile bir kurum olan Galatasaray, Büyük Liderimiz Mustafa Kemal Atatürk tarafından kurulan Cumhuriyet’in temel değer ve ilkelerinin vazgeçilmez koruyucusu olmaya devam edecektir. “

.

# TAKIMLAR O AV P
# TAKIMLAR O AV P
# TAKIMLAR O AV P
# TAKIMLAR O AV P
# TAKIMLAR O AV P
# TAKIMLAR O AV P
# TAKIMLAR O AV P
# TAKIMLAR O AV P

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir.